Для перевезення зернових вантажів Укрзалізниця у вересні запустила три нові графікові контейнерні поїзди, – Євген Кравцов

24 вересня 2019, 14:31

У вересні Укрзалізниця запустила три нові графікові контейнерні поїзди для перевезення зернових вантажів. Вони курсують зі станції Чорноморськ-Порт до Балина, Гнівані та Старокостянтинова. На сьогодні компанія організувала вже 27 контейнерних поїздів, 22 з яких курсують регулярно. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Наразі Укрзалізниця експлуатує майже 150 зернових контейнерів, які використовуються для перевезення зернових вантажів від елеваторів до морських портів. Конструкція цих контейнерів дає змогу вивантажувати зерно відразу на судно, що значно пришвидшує процес перевезення, а отже, зменшує його вартість», — розповів Євген Кравцов.

За його словами, загалом з початку 2019 р. перевезено 248,28 тис. контейнерів у двадцятифутовому еквіваленті (ДФЕ), що на 10 % більше аналогічного показника минулого року. «З початку року ми запустили 10 нових контейнерних поїздів, чотири з яких — міжнародні. Наразі 1,7 % від загальних обсягів вантажів перевозиться у контейнерах. Такий сервіс дозволяє більш ніж у 3 рази скоротити обіг рухомого складу та, як наслідок, сприяє зниженню кінцевої вартості перевезення вантажу до 25 %», — резюмував Євген Кравцов.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?