Для вантажовідправників діє Telegram-канал

19 червня 2020, 15:50

Для комунікації з вантажовідправниками та інформування про дію довгострокових договорів працює Telegram-канал. Тут містяться відповіді на запитання щодо довгострокових контрактів, посібник користувача для здійснення замовлень в АС «Клієнт-УЗ» та інша корисна інформація.

Укрзалізниця до 19 червня 2020 р. включно приймає замовлення на довгострокові контракти, які діятимуть з липня. Пілотний проєкт актуальний  для піввагонів та зерновозів. Замовлення подається через особистий кабінет в АС «Клієнт-УЗ».

Довгострокові договори підписуються на термін від 9 до 12 місяців. Чим триваліший буде термін замовлення послуги перевезень, тим нижчою та вигіднішою буде ціна за користування вагонами Укрзалізниці. Замовлення на отримання послуги з перевезення вантажу містить узгоджені строки та обсяги.

Клієнти, які підписують такі договори, можуть гарантовано розплановувати своє навантаження впродовж усього терміну дії договору.

У замовленні через АС «Клієнт-УЗ» замовник повинен вказати:

початок строку надання послуги (дати початку надання послуги — місяць, рік);

завершення строку надання послуги (дати кінця надання послуги — місяць, рік);

строк надання послуги (кількість місяців дії замовлення);

рід рухомого складу;

щомісячну кількість замовлених під навантаження вагонів перевізника.

Для подачі замовлення за довгостроковими контрактами на перевезення в липні 2020 р. необхідно укласти додаткову угоду про перевезення з узгодженими строками та обсягами у власних вагонах перевізника до договору про надання послуг.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?