До 1 квітня на Придніпровській буде відремонтовано майже 20 стрілочних переводів

30 березня 2020, 10:18

Як повідомив кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» начальник Придніпровської дирекції філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця» Олександр Туренко, Запорізькою, П’ятихатською та Мелітопольською колійними машинними станціями середнім  ремонтом наразі відремонтовано 10 стрілочних переводів.

Вони розташовані на станціях: Запоріжжя-Ліве парк «Б», П’ятихатки, Великий Токмак, Верхній Токмак ІІ, Молочанськ. Ще дев'ять стрілочних переводів планується відремонтувати до 1 квітня. Він також зазначив, що ремонтно-колійні роботи тривають із застосуванням сучасних високопродуктивних машин типу RМ-80, здатних виконувати глибоке суцільне очищення щебеневого баласту від забруднення, що дає змогу значно покращити якість виконання колійних робіт.

Працівники колійних машинних станцій Придніпровської дирекції філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця» забезпечені засобами дезінфекції та індивідуального захисту, що дає їм змогу продовжувати роботи на лінії в плановому режимі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?