До 1 квітня в Запорізькому моторвагонному депо завершать ремонт в обсязі ПР-2 двох електросекцій

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Як повідомили кореспонденту «Медіацентру «Магістраль», у ремонтному цеху в зміну працює до восьми осіб, які також готують рухомий склад до комісійного огляду у квітні. Зокрема, фарбують електросекції зсередини. А ось ТО-2 та ТО-3 в зв’язку із карантином призупинено.

За словами начальника депо Євгена Чернявського, сім електропоїздів відставлені в самому депо, та ще три — на станції Запоріжжя II.

На своїх робочих місцях несуть вахту черговий по депо, нарядник при черговому по депо, оператор поста централізації; сторожі, котрі охороняють і моторвагонне, і оборотне депо Запоріжжя II, які мають спільну територію.

Працюють за графіком, всі забезпечені масками, гумовими рукавичками. У чергового по депо є в наявності противоепідеміологічний пакет, до якого входять окуляри, респіратор, термометр і захисний халат. У всіх санітарно-побутових приміщеннях — спиртові дезінфектори. Перед початком зміни в деповському медпункті перевіряють стан здоров’я кожного працюючого.

Життєдіяльність депо підтримує і частина керівного складу: майстри, машиністи-інструктори, заступник начальника депо з експлуатації, головні інженер та бухгалтер. Нормувальники, економісти та бухгалтери обліковують робочий час персоналу та нараховують заробітну плату: і працюючим, і тим, хто на вимушеному простої. Вони теж забезпечені марлевими масками та гумовими рукавичками, а на початку робочого дня, разом із працівниками ремонтного цеху, проходять безконтактний температурний скрінінг.

Прибиральниці виробничих приміщень дбають про чистоту та дезінфекцію душових, туалетів, дверних ручок; двічі на день розпилюють у визначених місцях спецрозчин «Новохлор».

На посту і двоє водіїв, які доставлять засоби захисту та дезінфекції; за необхідності — підвозять працівників. Хоча переважно деповчани з лінії дістаються до роботи господарськими поїздами. Оскільки в Запорожжі вже введено проїзд в міському транспорті за перепустками, їх депо своєчасно замовило.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?