Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! До 20 квітня у музеї історії Одеської залізниці Дорожнього центру науково-технічної інформації тривають навчально-пізнавальні екскурсії для першокурсників Одеського коледжу транспортних технологій

До 20 квітня у музеї історії Одеської залізниці Дорожнього центру науково-технічної інформації в рамках профілактичної роботи з попередження невиробничого травматизму тривають навчально-пізнавальні екскурсії для студентів першого курсу Одеського коледжу транспортних технологій.

При відвідуванні музею першокурсники прослухають лекції щодо невиробничого травматизму, переглянуть навчальні фільми щодо правил поведінки на залізниці та отримають підготовлені фахівцями Дорожнього центру науково-технічної інформації пам’ятки «Про правила перебування громадян на об’єктах інфраструктури залізничного транспорту».

Також для студентів залізничного коледжу організовано екскурсії, під час яких вони ознайомляться з етапами будівництва та розвитку Одеської залізниці, оглянуть залізничний інвентар та приміряють формений одяг залізничників минулих років.

Подібна робота з профілактики невиробничого травматизму напередодні літніх канікул проводиться і для учнів міських шкіл.