У 2017 році на оновлення форми для працівників ПАТ «Укрзалізниця» виділили 207 млн. грн.

23 листопада 2017, 15:17

У 2017 році на оновлення форми для працівників ПАТ «Укрзалізниця» виділили 207 млн. грн. На ці гроші замовили та пошили куртки, комбінезони та аксесуари для колійників, електриків, зв’язківців, працівників пожежної та інших служб. Як розповів директор департаменту матеріально-технічного забезпечення ПАТ «Укрзалізниця» Ігор Олексій, новий спецодяг виготовлений з більш якісних матеріалів. Нові моделі до 2020 року отримають усі залізничники.

«Раніше у нас одяг був виготовлений на 100% з бавовни. Це природній матеріал, але не довговічний. Тепер у тканинах склад 20% синтетики та 80% бавовни. Такий одяг не линяє та не дає осадки під час чищення», - розповів Ігор Олексій.

Технічні вимоги для курток, штанів, чобіт та додатків розробляла спеціальна комісія, до складу якої входили працівники з охорони праці, профспілок та різних підрозділів УЗ.

«Перш як розробити моделі ми проводили виставку, де брали участь 32 підприємства. Згодом, за результатами процедури закупівлі визначили постачальників, які відповідають встановленим вимогам», сказав керівник профільного департаменту.

До одягу додали нові аксесуари – замість зимових шапок-вушанок працівники отримали сучасні шапки європейських моделей зі вставками, які пропускають звук. Чоботи видають чоловічих та жіночих моделей на литій підошві, більш легкі та довговічні. На літо – замовили бейсболки. Куртки виготовили різних кольорів – щоб по забарвленню можна було визначити, у якому підрозділі працює співробітник.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?