Конкурс дитячого малюнка «Моя родина — залізничники» відбувався серед дітей членів галузевої профспілки залізничників і транспортних будівельників України у період з 1 квітня до 10 травня. За цей час до дорпрофсожу Південної надійшло кількасот робіт від понад 200 дітей залізничників регіональної філії. Взяти участь у конкурсі могли дітлахи від 5 до 17 років, яких поділили на три групи. Молодші — від 5 до 8 років, середні — від 9 до 13 і старша категорія — від 14 до 17 років. Різнилась і тематика малюнків, на яких можна було побачити і чарівних персонажів, і етнічні мотиви чи національні символи, і пейзажі, і залізничні об’єкти, і морські чи гірські пригоди.

Врешті журі визначило переможців.

Молодша категорія:

 І місце — харків’янка Єва Шугай;

ІІ місце — донька працівниці Харківської дистанції сигналізації та зв’язку Ганна Пономаренко,

 ІІІ місце — шестирічна Інна Бесклинська з м. Південне, батьки якої працюють у ШЧ Основа.

Середня вікова група:

І місце — Валерія Гальченко з м. Горішні Плавні,

ІІ місце — 12-річний харків’янин Орест Дуніков;

ІІІ місце — Карина Дмитрук з м. Чернігів, батько якої працює в Полтавській колійній машинній станції.

Старша вікова група:

І місце — Марія Новікова, мати якої працює у Люботинській авторемонтній майстерні;

ІІ місце — Каріна Коров’яковська, дочка чергової по станції Куп’янської дирекції залізничних перевезень,

ІІІ місце — Анжеліка Горгуновська, батьки якої працюють у відновному потязі м. Лозова.

Переможці конкурсу у кожній групі отримають сімейні путівки на трьох осіб до пансіонату «Рута» (смт Затока Одеської обл.). За другі місця передбачені путівки для призерів до дитячого лікувально-оздоровчого центру «Сонячний» (м. Харків). А ті, хто посів треті місця, відпочинуть у регіональному дитячому закладі залежно від місця проживання: «Лісовій казці» у Куп’янську, «Молодій гвардії» у Полтаві, «Орлятку» на Сумщині чи «Зміні» в Лозовій. І найголовніше — у зручний для них час та зміну.
Кращі роботи конкурсу дитячого малюнка будуть представлені на спеціальній виставці, що відбудеться завтра, 1 червня, на Харківський дитячій залізниці «Мала Південна».