Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! До Одеського військового шпиталю залізницею доставили поранених з-під Гнутового

Сьогодні, 3 травня, пасажирським поїздом № 317Д Запоріжжя—Одеса до Військово-медичного клінічного центру Південного регіону доставили військових ВСУ, поранених в зоні проведення операції об’єднаних сил (ООС, до 30 квітня 2018 року – АТО).

Це друга евакуація залізничним транспортом поранених військових: кілька днів тому до госпіталю поїздом прибув перший боєць. А цього разу доставлено відразу чотирьох молодих хлопців, троє з них отримали контузію під час виконання бойового завдання під селом Гнутове Донецької області 25 квітня цього року. Однак вибухове поранення не стало на загрозі їх  життю, тому на відміну від більшості поранених, що були доставлені сьогодні до одеського шпиталю спеціалізованим бортом, вони можуть самостійно пересуватися, тому й було прийнято рішення доставити їх із Запоріжжя залізницею.

На пероні залізничного вокзалу станції Одеса-Головна бійців зустрічали фахівці Військово-медичного клінічного центру Південного регіону й волонтери, які доправили поранених до місця призначення. У госпіталі військові пройдуть курс лікування.

Додамо, сьогодні до Одеси прибув перший з вересня 2017 року літак з тяжкопораненими на Сході країни військовими.  Загалом за поточну добу  до Одеського військового госпіталю доставлено 11 поранених, 4 з них прибули поїздом. Крім того, четверо доставлених знаходяться у тяжкому стані й перебуватимуть в реанімації.