До відновлення пасажирського сполучення у Синельниківському профільному депо відремонтують шість вагонів

06 травня 2020, 15:45

У неповному першому кварталі цього року працівники Синельниківського пасажирського вагонного депо філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» відремонтували 23 пасажирські вагони в обсязі КР-1. Із них три оновили з модернізацією вікон і відновленням туалетних кімнат. Вони курсуватимуть в составі поїзда сполученням Ужгород—Лисичанськ. Решта увійдуть до складу інших потягів як внутрішнього, так і зарубіжного сполучення. 

Як повідомив кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» начальник підрозділу Юрій Єфименко, наразі передусімпланується завершити ремонт шести вагонів, роботи над якими розпочали ще в березні. Потім будуть відновлювати наступні партії. Загалом у 2020 р. заплановано відновити в обсязі КР-1 126 вагонів.

Також найближчим часом намічено виконати капітально-відновний ремонт трьох пасажирських вагонів. Як зазначив керівник, один вагон уже в роботі, два — готуються.

За його словами, карантин колектив не застав зненацька, адже чимало робіт (очищення, фарбування тощо) виконується винятково у респіраторах. Відтак не було потреби шукати маски. Малярі до них звикли: одне з ключових правил під час ремонту — працювати в респіраторі. А з введенням вимушених обмежень закупили засоби особистого захисту для кожного працівника і дезінфікуючі речовини, які застосовуються для протирання підлог приміщень та робочих місць. Звісно, з відновленням виробничого процесу працівники і надалі будуть їх використовувати.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?