Дохід Укрзалізниці від управління майном зріс на 40 %

08 травня 2020, 13:48

Дохід Укрзалізниці від управління майном за перший місяць 2020-го зріс майже на 40 % порівняно з груднем попереднього року. Упродовж перших місяців поточного року дохід товариства від цього виду діяльності стабільно тримається на одному рівні. Про це кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» повідомили представники Департаменту майнової політики.

Рейтинг організаторів продажів на ресурсі ProZorro.Sale за кількістю успішно проведених аукціонів у 2020 р. очолили за сукупністю органи місцевого самоврядування. Друга та третя позиції — за лісоматеріалами та державними підприємствами. Укрзалізниця посідає четверту позицію в списку. Однак уже в рейтингу організаторів за доходами від продажу металобрухту підприємство лідирує з величезний відривом. Показник Укрзалізниці перевищив сукупний показник державних підприємств, Нафтогазу, корпоративних підприємств, органів місцевого самоврядування.

За даними ProZorro.Sale, за підсумками 2019 р. Укрзалізниця відразу посіла друге місце щодо оренди серед усіх учасників. Значно відстають у цьому напрямі органи місцевого самоврядування. Вже у зведеній статистиці організаторів за доходами й від оренди, і від продажу металобрухту на першу позицію в рейтингу знову виходить Укрзалізниця. Значний прибуток підприємства можна пояснити саме успіхом у сфері продажу металобрухту.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?