Дохід від ремонту вагонів приватного парку на потужностях Укрзалізниці за 5 місяців зріс на 35 %

26 грудня 2019, 15:04

Укрзалізниця в липні—листопаді 2019 р. збільшила дохід від проведення ремонту вантажних вагонів приватного парку на власних потужностях на 35 % порівняно з аналогічнім періодом минулого року — до 274,9 млн грн. Про це повідомив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

«Одним із ключових завдань з розвитку бізнесу компанії з середини 2019 р. було збільшення обсягів ремонтів приватного вагонного парку на потужностях Укрзалізниці. За більшістю видів вагонів приватний парк (у тому числі іноземні вагони) вже значно перевищує парк Укрзалізниці. Це відкриває суттєву бізнес-нішу для ремонту та обслуговування приватних вагонів на базі Укрзалізниці», — сказав він.

Андрій Рязанцев наголосив, що після проведених презентацій перед найбільшими власниками вагонного парку щодо можливостей ремонтної бази Укрзалізниці співпраця з клієнтами активізувалась.

«Враховуючи середній вік наявного в країні парку, особливої актуальності набувають капітальні ремонти з подовженням терміну експлуатації вагонів. Вже сьогодні ремонтні підрозділи компанії отримали замовлення від власників великих приватних парків на такі роботи», — констатував він.

Андрій Рязанцев також уточнив, що особлива увага приділяється укладенню прямих контрактів з власниками — без участі посередницьких структур.

«Це дає змогу нівелювати корупційні ризики та максимізувати доходи Укрзалізниці», — резюмував він.

Як повідомлялось раніше, Укрзалізниця в липні—грудні 2019 р. збільшила кількість ремонтів приватних локомотивів на власних заводах. Зокрема, на Львівському та Запорізькому локомотиворемонтних заводах приватного тягового рухомого складу відремонтовано на 102 млн грн, що у 2,5 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?