Колійники регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» активно готують важку техніку та рейкошпальну решітку до початку ремонтного сезону. Про це повідомила Донецька залізниця у Facebook.

«Під час зимового періоду колійники регіональної філії «Донецька залізниця» активно готуються до початку ремонтного сезону. На даний час вже відремонтована малопридатна рейкошпальна решітка обсягом 3,5 км, яку надалі планується залучити при виконанні капітального ремонту колії з малопридатних матеріалів верхньої будови колії. Окрім цього, з метою підготовки до сезону ремонтних робіт виконується заміна матеріалів верхньої будови колії на дільницях проведення середнього ремонту по дистанціях колії», — йдеться в повідомленні.

Колективи Лиманської та Попаснянської колійних машинних станцій виконують поточний ремонт важкої колійної техніки, а саме: трьох колієукладальних кранів УК25/9-18, двох кранів для укладання стрілочних переводів УК25-СП, шести моторних платформ для перетягування пакетів рейкошпальної решітки МПД, двох виправно-підбивально-опоряджувальних машин ВПО-3-3000, машини для рихтування колії ЕЛБР-1 та складу для перевезення засмічувачів СЗ. Після виконання поточного ремонту ці машини важкого типу будуть залучені у виконанні реконструкції та капітального ремонту колії.