Донецька залізниця розповіла про професії, що користуються попитом на ринку праці в регіоні

21 червня 2018, 11:45

З метою підбору висококваліфікованих фахівців та професійної орієнтації молоді регіональна філія «Донецька залізниця» та Донецький обласний центр зайнятості 20 червня провели прес-тур «Шлях у майбутнє». Цей спільний проект було реалізовано в рамках співпраці між ПАТ «Укрзалізниця» та Державною службою зайнятості.

Прес-тур «Шлях у майбутнє» складався з таких етапів:

  • ознайомлення з професією залізничник учнівської молоді;
  • флешмоб у приміському потязі сполученням Волноваха—Маріуполь;
  • ярмарок вакансій.

Екскурсію для підлітків було проведено на базі Волноваського локомотивного депо, станції Волноваха та Волноваської дільниці Маріупольської дистанції сигналізації та зв’язку. Працівники «Донецької залізниці» ознайомили молодь із залізничними професіями та особливостями роботи галузі. Жвавий інтерес у дітей викликали відеоролики про залізничний транспорт.

Після завершення подорожі по структурних підрозділах Донецької залізниці гостей чекала тепла зустріч з ветеранами-залізничниками, які розповідали за чашкою ароматного чаю цікаві історії з власного життя, пов’язані з залізничним транспортом.

На другому етапі заходу представники Волноваського районного центру зайнятості провели флешмоб та анкетування серед пасажирів приміського поїзда Волноваха—Маріуполь. Фахівці також презентували ряд залізничних професій, які користуються попитом на ринку праці регіону.

Після прибуття на залізничний вокзал станції Маріуполь фахівці Маріупольського міського центру зайнятості провели ярмарок вакансій для людей, які шукають роботу. Такі заходи допомагають поповнити структурні підрозділи Укрзалізниці новими висококваліфікованими кадрами.

Раніше повідомлялося, що регіональна філія «Львівська залізниця» пропонує молодим фахівцям перше робоче місце.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?