Донецька залізниця у повному обсязі постачає вугілля на підприємства паливно-енергетичного комплексу України

08 листопада 2019, 17:07

Основним видом вантажів, що перевозяться Донецькою залізницею, традиційно залишається кам’яне вугілля. Залізничники в повному обсязі виконують заявки вантажовідправників і своєчасно надають рухомий склад промисловим підприємствам Донбасу під навантаження кам’яного вугілля. Так, за 10 місяців 2019 р. перевезено 13 млн 401 тис. т вугілля, що становить 36,78 % від загальних об’ємів перевезень. У середньому на добу навантаження становило 1903 вагони, або понад 119 тис. 845 т.

Особлива увага надається перевезенню вантажів паливно-енергетичного комплексу — постачання основних обсягів вугілля на підприємства ПЕК виконані в повному обсязі. До опалювального сезону Донецька залізниця лише за серпень—жовтень поточного року відправила 32 тис. вагонів, або 2 млн 187 тис. т кам’яного вугілля, на адресу енергетичних підприємств України. Відправка стратегічної сировини на адресу енергетиків продовжує здійснюватися відповідно до отриманих заявок.

Основними одержувачами є теплоелектростанції — ПАТ «Центренерго» Вуглегірська ТЕС, АТ «ДТЕК Західенерго» Бурштинська ТЕС, СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС та ін.

Завдання забезпечення продукцією обласних теплоелектростанцій було вирішене завдяки чіткій взаємодії між залізничниками, енергетиками і шахтарями.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?