З метою професійної орієнтації юного покоління представники регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» від час Різдвяно-Новорічних свят завітали до дитячого садка № 7 міста Лиман. Дітям влаштували подорож чарівним потягом і вручили подарунки від філії. Про це розповів перевізник у Facebook.

Під час зустрічі діти із задоволенням взяли участь у подорожі в чарівному потязі сполученням місто Лиман—Будинок Діда Мороза.

«Для отримання квитків на потяг малечі було запропоновано назвати будь-які слова, пов’язані із залізницею. Діти вдало виконали завдання і отримали можливість зайняти свої місця!» — поділилася враженнями від зустрічі Донецька залізниця.

Протягом подорожі були виконані такі завдання: порахувати вагончики в розмальовці, розфарбувати локомотив, відгадати загадки, зробити залізничну розминку. Виявилося, що в декого батьки або бабуся чи дідусь працюють на залізниці. Працівників залізниці потішило, як малюки навперебій розповідали про них та запрошували гостей приходити ще.