Донецька залізниця забезпечує рух поїздів — за минулу добу очистили від снігу 279 км колії

12 лютого 2020, 13:52

За минулу добу працівники регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» очистили від снігу 279 км колії. У роботі були залучені п’ять снігоочисних та снігоприбиральних машин. Попри складні погодні умови, рух поїздів здійснюється згідно з графіком, затримок приміських і пасажирських поїздів за останню добу не було, також безперебійно виконується вантажна робота на Донецькій залізниці.

За даними дорожнього метеорологічного центру, в результаті сильного південно-східного вітру швидкістю 15—20 м/с на території Донецької залізниці перенесення снігового покриву здійснювалося нерівномірно, висота снігу становить від 4 до 48 см. Упродовж минулої доби на об'єктах Донецької залізниці до снігоочисних робіт було залучено 401 працівника, очистили від снігу 1296 стрілочних переводів. Основні зусилля працівники Донецької залізниці зосередили на забезпеченні безперебійного руху пасажирських та приміських поїздів, а також на прибиранні від снігу територій станцій і вокзалів. Основні роботи велися на напрямках Покровськ—Лиман, Волноваха—Асланове, Волноваха—Комиш-Зоря і Волноваха—Південнодонбаська.

Для оперативного реагування на Донецькій залізниці працює штаб з боротьби з негодою, в якому встановлено цілодобове чергування керівників служб, відділень і структурних підрозділів підприємства. Узгоджені плани боротьби з негодою та визначені місця вивантаження снігових мас. На Донецькій залізниці підготовлена спеціальна техніка: шість снігоочисних і вісім снігоприбиральних машин.

Залізничники закликають водіїв автотранспорту бути максимально пильними та суворо дотримуватися правил дорожнього руху при перетині переїздів. А пасажирам рекомендують бути особливо обережними при перебуванні на об'єктах залізничної інфраструктури. Також необхідно брати до уваги прогноз погоди під час планування подорожей та організації трансферу до вокзалу.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?