Другий локомотив General Electric уже вирушив в Україну, — Євген Кравцов

11 вересня 2018, 11:09

Другий локомотив General Electric вирушив зі США 7 вересня. Чекаємо на нього в Чорноморську 25 вересня. Про це повідомив на своїй сторінці у Twitter в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Вітаємо перший TE33AC General Electric на українській землі! Ласкаво просимо й у добру путь! Другий локомотив вирушив зі США 7 вересня. Чекаємо на нього тут же, у Чорноморську, 25 вересня! Добрий початок — половина діла!», — повідомив Євген Кравцов.

Нагадаємо, перший локомотив General Electric прибув ввечері 10 вересня в Україну. Сьогодні його розвантажили з судна.

Загалом у рамках підписаного в лютому 2018 р. договору Укрзалізниці буде поставлено 30 тепловозів виробництва GE. Подальша співпраця Укрзалізниці з GE також передбачає модернізацію 75 локомотивів (150 секцій), постачання 225 нових локомотивів GE серії Evolution до 2027 р., модернізацію наявного рухомого складу та довгострокове технічне обслуговування з метою оновлення й модернізації локомотивів.

Паралельно з виготовленням нових локомотивів триває процес навчання машиністів керування нової технікою. Вже 10 спеціалістів Укрзалізниці вивчили правила експлуатації та обслуговування локомотивів General Electric серії ТЕ33АС і пройшли практику керування ними. Зокрема, вони пройшли практику керування локомотивом на спеціальному тренажері, який повністю імітує роботу тепловоза General Electric.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?