ЄБРР та Укрзалізниця повідомили про намір оголосити тендер на закупівлю матеріалів для модернізації колій

08 жовтня 2019, 16:29

Європейський банк реконструкції та розвитку і Укрзалізниця повідомили про намір оголосити тендер на закупівлю матеріалів для модернізації залізничних колій Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T). Крім того, в межах тендера будуть закуплені товари та послуги для переоснащення засобів залізничної автоматики та зв’язку.

 Загальна вартість закупівлі становитиме $ 100 млн. Придбання матеріалів проводитиметься за правилами ЄБРР. Це гарантує, що процес буде максимально прозорим.

Відповідно до рамкової угоди, яку Укрзалізниця з ЄБРР уклали у вересні цього року, передбачено, що 70 % із залучених $ 100 млн буде спрямовано на модернізацію залізничної інфраструктури. Зокрема, за ці кошти планується закупити елементи верхньої будови колії, в тому числі скріплення. Тендер пройде за абсолютно прозорими та зрозумілими правилами ЄБРР із застосуванням електронного майданчика для закупівель — ECEPP (https://ecepp.ebrd.com/delta/viewNotice.html?displayNoticeId=9655335). Його учасниками можуть бути як резиденти України, так і нерезиденти. Укрзалізниця сподівається, що це дасть можливість залучити до закупівлі широке коло учасників та позбутися монополій у постачанні окремих номенклатур товарів та змов між учасниками торгів.

Ще 30 % коштів компанія спрямує на оновлення засобів диспетчерської сигналізації та зв’язку, а також на  удосконалення системи контролю залізничного трафіка. Усі роботи будуть виконані у 2020—2021 рр. власними силами Укрзалізниці.

Нагадаємо, що транспортними коридорами TEN-T проходить приблизно 80 % усіх транзитних вантажів. Завдяки цим заходам Укрзалізниці вдасться залучити додаткові транзитні вантажі, зменшити час проходження їх територією України і, як наслідок, збільшити фінансові надходження компанії. 

Зацікавлені учасники тендера, які відповідають визначеним вимогам і бажають бути включеними до списку розсилки, щоб отримати запрошення до участі, або ті учасники тендера, які потребують додаткової інформації, можуть звернутись до АТ «Укрзалізниця» за наступною адресою:

Акціонерне товариство «Українська залізниця»

Представник: Дмитро Козін

Департамент інвестиційної політики

Кімната 416

вул. Єжи Ґедройця, 5

м. Київ, 03150, Україна

Тел.: +380 44 309 6542

Факс: +380 44 465 3787

Електронна пошта: [email protected]


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?