Агрохолдинг «Нібулон» офіційно повідомляє, що ні Олексій Опанасович Вадатурський, ні ТОВ СП «НІБУЛОН» не мають на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств. Не ведеться й ніяких торговельних відносин з російськими та іншими компаніями пострадянських країн, починаючи з середини 90-х років.

З 2013 р. агрохолдинг також припинив придбання товарів і обладнання, які були виготовлені на території Росії або її підприємствами. Таким чином, жодних економічних наслідків для компанії та генерального директора від введення цих санкцій немає.

Прес-центр ТОВ СП «НІБУЛОН» також повідомляє, що такі дії з боку Росії досить очікувані. Це помста за патріотичну позицію Героя України, генерального директора Олексія Опанасовича та компанії «НІБУЛОН» стосовно військової агресії на території України та анексії Кримського півострова, яку публічно висловлювали.  Помста за розбудову української економіки, за масштабну інвестиційну діяльність, за незалежну Україну, за європейський вектор розвитку нашої держави.

Компанія закликає: купуйте українське, блокуйте російське!