Євген Кравцов: Бескидський тунель буде відкритий 25 травня

06 лютого 2018, 12:30

Укрзалізниця планує завершити будівництво Бескидського тунелю 25 травня цього року. Крім того, товариство розпочинає масштабні інфраструктурні проекти загальною вартістю понад 10 млрд грн. Про це розповів в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов сьогодні під час прес-конференції Міністерства інфраструктури України в приміщенні ІА «Укрінформ».

«Проект, що мав бути закінчений восени, ми плануємо завершити на півроку раніше. Бескидський тунель має бути відкритий 25 травня 2018 року. Залізничники працюватимуть, щоб це стало можливим раніше запланованого», - розповів Євген Кравцов.

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» також повідомив, які саме проекти реалізовуватиме товариство для покращення пропускної спроможності інфраструктури та збільшення ефективності перевезень: «Цього року ми розпочинаємо проекти на загальну вартість більше 10 мільярдів гривень. Вони вже доповідались на рівні Уряду й міністерств».

Серед них, за словами Євгена Кравцова, масштабний проект електрифікації напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка, що стосується виходу до Миколаївського морського торговельного порту та є стратегічними для аграрної галузі України. А проект електрифікації напрямку Потоки – Золотнишине важливий для покращення операцій у металургійному та рудному комплексі України.

«Електрифікація напрямку Ковель – Ізов – Держкордон – вихід українських вантажів до європейських ринків. Сьогодні це є вузьким місцем на нашій транспортній мапі», - наголосив Євген Кравцов.

Завжди в полі зору топ-менеджменту Укрзалізниці й залізничне сполучення з Маріуполем: цьогоріч товариство продовжить покращувати пропускну спроможність напрямку Комиш-Зоря – Волноваха – Маріуполь. «Це розширення пропускної здатності в напрямку Маріуполя. Ми багато зробили за минулий рік: підняли з 14-15 пар вантажних потягів за добу до 22. Це є суттєвим ростом за один рік. Плануємо підняти до 28 до кінця цього року», - розповів в.о. голови правління.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України Розпорядженням № 47-р31 січня 2018 р. затвердив проект «Реконструкція дільниці залізничного транспорту Долинська — Миколаїв з підвищенням пропускної спроможності напрямку Знам’янка — Долинська — Миколаїв».

Раніше повідомлялося, що залізничники укладають другу колію в середині  Бескидського тунелю. Продовжуються роботи з підготовки до облаштування контактної мережі в тунелі та на підходах до нього. Щодоби на об’єкті працюють близько 100 колійників, енергетиків та будівельників.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?