Євген Кравцов: На лютий—березень Укрзалізниця призначила 26 додаткових рейсів одного з найпопулярніших серед пасажирів поїзда № 20/19 Київ—Лисичанськ

08 лютого 2019, 12:02

Швидкий пасажирський поїзд № 20/19 Київ—Лисичанськ у лютому—березні 2019 р. курсуватиме частіше: він здійснить 26 додаткових рейсів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Один із найпопулярніших поїздів у наших пасажирів — Київ—Лисичанськ. У його складі — винятково модернізовані вагони купе та категорії «люкс». Плюс — зручний розклад курсування. На лютий—березень ми призначили ще 26 додаткових рейсів експреса», — повідомив Євген Кравцов.

У період з 7 лютого до 29 березня завдяки призначенню додаткових рейсів на непарні дати поїзд вирушатиме з Києва не раз на чотири дні, як зазвичай, а частіше.

Нагадаємо, що поїзд № 20/19 Київ—Лисичанськ курсує з вересня минулого року. Відправлення з Києва о 21.54 та прибуття до Лисичанська о 9.48. Зворотно з Лисичанська відправлення о 20.28 та прибуття до Києва о 8.44.

Детальніше з розкладом руху поїзда можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

Поїзд курсуватиме з зупинками на станціях Полтава-Київська, Харків-Балашовський, Куп’янськ-Вузловий, Сватове, Кремінне, Рубіжне.

Квитки на поїзд можна придбати онлайн та в залізничних касах, попередній продаж квитків починається за 30 діб до відправлення поїзда.

Нагадаємо, що, окрім цього потяга, до Лисичанська також можна дістатися поїздами № 45 Ужгород—Лисичанськ і № 138 Хмельницький—Лисичанськ.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?