Євген Кравцов вимагає від Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу виконати замовлення з капремонту локомотивів

28 грудня 2017, 14:50

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов вимагає від ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» мобілізувати свої ресурси та виконати замовлення з капітального ремонту локомотивів. Про це керівник Укрзалізниці зауважив під час інспекційного візиту на завод 28 грудня.

За його словами, у цьому році заводу збільшено обсяги замовлень капітального ремонту тепловозів та профінансовано їх виконання. Однак завод не впорався з ними. «Впродовж цього року завод мав капітально відремонтувати 69 тепловозів із подовженням терміну їх служби. Натомість підприємство не відремонтувало ще 17 локомотивів. Тоді як потреба в них зросла для забезпечення обсягів перевезень. Це неприпустимо, адже ми створили всі умови, щоб завод працював на українську економіку. Вимагаю негайно виправити ситуацію, перейти до оперативних дій та виконати поставлені завдання», - наголосив Євген Кравцов.

Він поставив керівництву заводу завдання впродовж двох тижнів доповісти про виконання поставлених завдань та хід виконання обсягів ремонтів. Також очільник Укрзалізниці наголосив, що на наступний рік плани ще амбітніші, обсяги модернізації тепловозів ще більші.

Євген Кравцов нагадав, що товариство планує оновити локомотивний парк. Зокрема, отримати в тимчасове користування локомотиви General Electric на умовах фінансового лізингу. Також планується здійснити модернізацію 150 од. тягового вантажного рухомого складу.

Довідка

Приватне акціонерне товариство «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» здійснює капітальний ремонт та модернізацію тепловозів серії ЧМЕ 3, ЧМЕ 3Т, 2ТЕ10М, 2ТЕ10У, 2ТЕ10УТ, 2ТЕ116, ТЕМ 1, ТЕМ 2 та інші види послуг.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?