Євгена Кравцова визнано кращим антикризовим менеджером України

07 жовтня 2019, 15:07

Згідно з «Топ 100 Рейтинг найбільших», опублікованого на порталі Delo.UA, голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов увійшов до топ-5 рейтингу українських СЕО-керівників найбільших компаній, банків і держкомпаній. У дослідженні очільнику Укрзалізниці присвоєно звання антикризового СЕО, як керівнику, який очолив компанію у період кризи та зміг вивести компанію з дефолту і провести наймасштабніше оновлення рухомого складу з часів незалежності України.

«Євген Кравцов прийняв компанію фактично в стані дефолту. Команда нового очільника замінила половину піввагонів та активно ремонтує локомотиви. Ще одним стратегічним рішенням є зміна комерційного підходу в компанії, план реструктуризації Укрзалізниці», — йдеться у дослідженні.

Укрзалізниця посіла у «Топ 100 Рейтинг найбільших» перше місце серед транспортних компаній та п’яте місце серед найбільших вітчизняних компаній. Високі позиції Укрзалізниці в рейтингу зумовлені зростанням показників виручки, яка у 2018 р. збільшилася на 10 млрд грн проти попереднього року та сягнула 83,4 млрд грн.

В інтерв’ю виданню Євген Кравцов, зокрема, поділився найближчими планами компанії. За його словами, на черзі електрифікація дільниці Долинська—Миколаїв—Колосівка для забезпечення експортних і транзитних перевезень, великий проект з реконструкції вокзалів та повне перезавантаження приміського сполучення у столиці за аналогією з німецьким S-Bahn.

«Загалом ми хочемо створити функціональну структуру: розділити вантажні та пасажирські перевезення, інфраструктуру та виробництво», — окреслив найближчі проекти та цілі Євген Кравцов.

Нагадаємо, Євген Кравцов очолив Укрзалізницю у серпні 2017 р. Під його керівництвом компанія отримала позитивний фінансовий результат, почала оновлювати основні фонди: купувати та будувати вантажні й пасажирські вагони, уклала контракт на отримання перших за роки незалежності нових американських тепловозів. Також Укрзалізниця завершила низку важливих інфраструктурних проектів: будівництво та запуск Бескидського тунелю, електрифікацію напрямку Потоки—Золотнишине, запустила швидкісне залізничне сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?