Фахівці юридичної служби Південної магістралі взяли участь у проекті Мін'юсту «Я маю право»

20 липня 2018, 14:36

Учора, 19 липня, фахівці юридичної служби регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» провели робочу зустріч із представниками 32 підрозділів регіональної філії, що здійснюють свою діяльність на території Харківського регіону. У заході взяли участь також спеціалісти Головного територіального управління юстиції в Харківській області. Зустріч відбулася в межах реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я маю право».

Основну увагу спеціалісти юридичної служби Південної магістралі приділили особливостям ведення договірної роботи та застосування трудового та антикорупційного законодавства. Висвітлення проблемних питань у цих сферах та можливих шляхів їх вирішення відбулося у форматі відкритого діалогу, кожний мав можливість поставити фахівцям своє питання та отримати на нього ґрунтовну відповідь, дискутувати, аби дійти згоди в спірних моментах.

Також під час робочої зустрічі фахівці-юристи роз’яснювали дії працівників у разі обшуку підприємства, розбирали зміни в законодавстві про виконавче провадження та розглядали типові помилки при оформленні тендерної документації тощо.

Детально зупинилися організатори зустрічі також на вимогах антикорупційного законодавства та на питанні дій працівників залізниці під час державних перевірок.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?