Фахівці з питань охорони праці на залізничному транспорті обмінялися досвідом в Одесі

20 вересня 2018, 14:53

19—20 вересня у конференц-залі санаторію-профілакторію «Біла акація» відбувся семінар-нарада «Система управління охороною праці. Основні напрямки роботи регіональних філій та філій щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці залізничників».

Участь у заході взяли директор Департаменту охорони праці та промислової безпеки ПАТ «Укрзалізниця» Валерій Сусленко, керівники і фахівці регіональних відділів контролю за умовами праці та промисловою безпекою, фахівці з охорони праці господарств і виробничих підрозділів філій, представники Рад профспілки дорожніх профспілкових організацій залізниць, Державної служби України з питань праці, Міністерства соціальної політики і Міністерства інфраструктури.

Під час заходу був проведений аналіз виробничого та невиробничого травматизму на залізничному транспорті за поточний рік, а також окреслені напрями подальшої роботи з охорони праці та промислової безпеки в межах компанії.

Загалом доповідачі охопили майже 40 ключових тем, що стосуються охорони праці, системи її управління та проблематики, включно з питаннями, пов’язаними з невиробничим травматизмом і проведенням профілактично-роз’яснювальної роботи серед населення, травматизмом на виробництві та реабілітацією працівників, медичними оглядами працівників, які мають шкідливі умови праці, законодавчі питання, в тому числі щодо порядку службових розслідувань ДТП і аварій на залізничному транспорті та інше.

Окремо низку доповідей учасники семінару присвятили роботі локомотивних бригад, обговорили психологічні фактори охорони праці, психологічні аспекти роботи та питання атестації робочих місць. Не оминули увагою умови праці в вагонному і колійному господарствах, у дистанціях сигналізації та зв’язку та інших підрозділах.

Протягом дводенної наради неодноразово обговорювалася роль профспілок у вирішенні проблемних питань охорони праці у регіональних філіях і у створенні роботодавцем безпечних та здорових умов праці залізничників.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?