Філія «Дарницький вагоноремонтний завод» АТ «Укрзалізниця» в особливий період карантину працює відповідно до узгодженого з працівниками підприємства графіка робочих змін. Про це кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» повідомив в. о. головного інженера філії Олександр Дмитренко.

Наразі частина працівників — декілька десятків інженерів підприємства — перейшли на дистанційний режим роботи. Вони мають чітко поставлені завдання, процес виконання яких контролюють відповідальні особи.

Жителі столиці дістаються до роботи власним автотранспортом або велосипедами. Що ж до приїжджих, то завдяки підтримці регіональної філії «Південно-Західна залізниця» працівники ДВРЗ добираються за допомогою електричок. Вони курсують винятково для довезення залізничників до інфраструктурних об’єктів товариства. Графік роботи працівників складений з урахуванням розкладу руху таких «службових» приміських поїздів.

На заводі функціонує штаб з контролю за поширенням вірусної інфекції COVID-19. На прохідній у постійному режимі проводять огляди працівників: за допомогою безконтактного термометра вимірюють температуру.

Усім співробітникам своєчасно видають засоби індивідуального захисту. Проводять інструктажі в колективах щодо «безпечної дистанції» як у транспорті й на вулиці, так і в цехах заводу. Прибиральниці регулярно обробляють дезінфікуючими засобами поручні сходів, дверні ручки та інші контактні поверхні.