Футбольні вболівальники розтрощили вагон приміського поїзда Ніжин—Київ

18 грудня 2019, 12:42

15 грудня цього року футбольні вболівальники розтрощили вагон приміського поїзда № 6929, що слідував маршрутом Ніжин—Київ. Хулігани зірвали 35 сидінь, стоп-кран, підпалювали петарди та фаєри.

Машиніст був вимушений зупинити поїзд на станції Бобровиця та викликати працівників поліції. Затримка руху поїзда становила 38 хвилин.  Хулігани, які пошкодили вагон, втекли до прибуття наряду поліції. За попередніми оцінками збитки Укрзалізниці становлять майже 40 тис. грн.

Загалом за 11 місяців 2019 р. залізничники зафіксували 256 випадків пошкодження приміських поїздів, з яких 209 випадків безпосередньо впливали на безпеку руху поїздів. Решта стосувалися розфарбування вагонів як ззовні, так і всередині.

В Укрзалізниці впевнені, що питаннями підтримання правопорядку в громадських місцях, якими є поїзди, повинна опікуватися поліція. Якщо наряди поліції відновлять супровід пасажирських поїздів як далекого, так і приміського сполучення, то пасажири почуватимуться в безпеці, а майно державного перевізника буде краще збережене.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?