Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов привітав працівників Південної залізниці із 150-річчям

05 липня 2019, 16:24

150 років тому було запроваджено регулярне залізничне пасажирське сполучення Курськ—Харків. Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов привітав колектив залізничників у Харкові з ювілеєм та зазначив, що Південна залізниця за своїм технічним і кадровим потенціалом посідає провідне місце в системі магістралей України. Керівник компанії взяв участь в урочистостях та вручив кращим працівникам регіональної філії галузеві відзнаки.

Вітаючи колег з ювілеєм, Євген Кравцов наголосив: «Для мене Південна залізниця завжди була точкою опори. Саме на працівників Південної залізниці в будь-якій ситуації, навіть найважчій, можна покластися, і буде зроблено все можливе й неможливе, щоб завдання було виконане. У цей день мені особливо приємно, що я маю честь бути керівником Укрзалізниці. Упевнений, що в майбутньому нас чекають роки процвітання, роки приємної, хоч і важкої праці. І колектив Південної залізниці завжди буде твердою опорою для всієї Укрзалізниці».

«Південна залізниця має майбутнє та перспективи для набуття статусу загальноєвропейського значення. Гарантом цього є професіоналізм колективу, його наполеглива праця задля оновлення й економічного зростання компанії. На сьогодні це більш ніж 30-тисячний колектив залізничників — 30 тис. людей, які кожен день працюють на благо не тільки Укрзалізниці, а й усієї країни Упевнено освоюючи нові маршрути, впроваджуючи нові технології, постійно підвищуючи культуру обслуговування пасажирів і клієнтів, колектив магістралі гідно витримує конкуренцію на ринку транспортних послуг, забезпечує потреби економіки та населення у перевезеннях і робить усе можливе, аби залізниця завжди залишалася найбільш зручним, доступним і надійним видом транспорту, а Укрзалізниця — лідером вітчизняної економіки», — зазначив голова правління Укрзалізниця.

Євген Кравцов розповів, що Південна залізниця є флагманом запровадження новітніх форм транспортного забезпечення та технологій: «Саме тут у 2002 р. введено в експлуатацію прискорений потяг «Столичний експрес», у 2006 р. почали курсувати рейкові автобуси — комфортний і економічний вид залізничного транспорту, у 2008 р. було апробовано систему резервування квитків через інтернет».

Південна магістраль має унікальне географічне розташування та значні транзитні можливості. Залізниця поєднує Донбас і Слобожанщину з Києвом та складовою частиною національного транспортного коридору прискореного пасажирського руху на напрямку Гребінка—Полтава—Красноград—Лозова.

Нині Південна залізниця здійснює транспортне обслуговування понад 1 тис. промислових і більше 2 тис. комерційних підприємств, а також населення шести областей України: Харківської, Полтавської, Сумської, Кіровоградської, Чернігівської та Луганської. Колії Південної залізниці простягнулися більш ніж на 3 тис. км.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?