Голова правління Укрзалізниці Володимир Жмак взяв участь у міжнародних заходах в Одесі

13 жовтня 2020, 21:00

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак взяв участь у міжнародних заходах, що відбулися сьогодні в Одесі. Про це він розповів у своєму Telegram-каналі https://t.me/vzhmak.

У ході круглого столу, що відбувся за участі міністра інфраструктури України Владислава Криклія та міністра інфраструктури Польщі Анджея Адамчика, обговорили співпрацю в інфраструктурній сфері між двома країнами. Зокрема, за словами голови правління Укрзалізниці, розглянули перспективи подальшого розвитку конструктивного співробітництва між Укрзалізницею та Польською залізницею.

Також Володимир Жмак взяв участь в українсько-польському економічному форумі за участі президента України Володимира Зеленського та президента Польщі Анджея Дуди. «Під час панельної дискусії щодо транспортного сектора обговорили напрями розширення співпраці з польськими колегами: розвиток інфраструктури, прискорення руху вантажів, збільшення маршрутизації відправлень, концесійні проєкти, відновлення руху пасажирських поїздів між Україною та Польщею і багато інших», — розповів голова правління Укрзалізниці.

Він також додав, що день в Одесі форумом не обмежився. «Після закінчення заходу попрямували до порту «Південний». Там у межах реалізації проєкту з будівництва морського терміналу MV Kargo, здійсненого групою ТІС разом з Cargill, регіональною філією «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» здійснено підключення колії майбутньої станції Східна. І як результат — підвищення переробної спроможності термінала на сім пар поїздів, що дасть рекордний показник у 37 пар поїздів на добу», — резюмував Володимир Жмак.

У МТП «Південний» обговорювався, зокрема, важливий для всього транспортного вузла інвестиційний проєкт з будівництва двох додаткових колій парку прийому станції Берегова. Після реалізації запланованого можливий приріст вантажообігу між Укрзалізницею та портом становитиме 5 млн т на рік.
 

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?