Головну вимірювальну хіміко-технічну та екологічну лабораторію Південно-Західної залізниці приєднано до НДКТІ

14 травня 2020, 15:44

Нещодавно до філії «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту»  АТ «Укрзалізниця («НДКТІ») було приєднано Головну вимірювальну хіміко-технічну та екологічну лабораторію регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Мета — створення єдиного акредитованого випробувального центру АТ «Укрзалізниця».

Така реорганізація дасть змогу розширити спектр методів випробувань і збільшити номенклатуру продукції випробувань залізничного призначення. А ще — сприятиме створенню потужної випробувальної лабораторії, яка в майбутньому зможе покрити всі необхідні потреби у випробуваннях для АТ «Укрзалізниця» та забезпечить постачання лише якісної продукції.

Як зазначив у розмові з кореспондентом «Медіацентру «Магістраль» начальник науково-впроваджувального центру філії «НДКТІ» Вячеслав Петренко, наразі триває процес закупівлі нового обладнання для дооснащення випробувальної лабораторії більш сучасним обладнанням та оновленням наявного. Оформлюються документи для отримання дозволу на використання прекурсорів (охорона кімнат та будівлі, закупівля реактивів, обладнання кімнат). Також проводиться робота щодо отримання дозволу на проведення атестації робочих місць із залученням санітарного лікаря.

Довідка

З початку 2020 р. науково-впроваджувальний центр філії «НДКТІ» АТ «Укрзалізниця» перейшов на роботу за новим сучасним стандартом для випробувальних лабораторій і підтвердив свою компетентність в Національному агентстві з акредитації України. ISO/IEC 17025:2017 передбачає впровадження лабораторіями системи якості, яка гарантуватиме те, що вони технічно компетентні та спроможні надавати достовірні результати. ISO/IEC 17025 дає змогу лабораторіям продемонструвати компетентність, підвищуючи впевненість у результатах своєї роботи як на національному рівні, так і в усьому світі. Це також полегшує співпрацю між лабораторіями та іншими органами, сприяючи ширшому визнанню результатів оцінки відповідності між країнами.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?