Існують три ключові передумови для успішної реалізації стратегії Укрзалізниці, — Антон Саболевський

27 вересня 2019, 14:37

Фінансово-економічна та політична стабільність у країні, часткове впровадження євродиректив та використання механізмів концесії — основні передумови для успішної реалізації стратегії розвитку Укрзалізниці на 2019—2023 рр. Про це в інтерв’ю онлайн-проекту «12 облич стратегії УЗ» повідомив директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики АТ «Укрзалізниця» Антон Саболевський.

За його словами, успішність залучення інвестицій, необхідних для реалізації стратегії Укрзалізниці, насамперед залежить від фінансово-економічного та політичного стану в країні.

Інша важлива передумова — впровадження євродиректив, зокрема відкриття ринку приватної тяги, що передбачає проект Закону «Про залізничний транспорт». Водночас, на думку Антона Саболевського, цю ініціативу неможливо буде реалізувати без запровадження компенсаторів витрат на утримання залізничної інфраструктури та збитків від пасажирських перевезень. Потрібно також своєчасно підписувати договори з місцевими органами влади на організацію приміських залізничних перевезень.

Крім цього, як зауважив Антон Саболевський, необхідні чіткі та дієві законодавчі правила для використання механізмів концесії.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?