Із закриттям кордонів через коронавірус у Європі скасовують пасажирські поїзди в міжнародному сполученні

18 березня 2020, 16:25

Рішення Німеччини про закриття свого кордону з Австрією, Швейцарією, Францією та Данією через пандемію коронавіруса спричинило і скасування міжнародних пасажирських поїздів у сполученні з цими країнами. Як пише «Медіацентр «Магістраль» з посиланням на zdmira.com, кордони закрили також Польща і Чехія.

У результаті скасовані поїзди далекого прямування Гамбург—Падборг—Копенгаген, Берлін—Франкфурт-на-Одері—Варшава, Мюнхен—Інсбрук—Верона, Франкфурт-на-Майні—Базель—Мілан, Штутгарт—Цюрих тощо. Також відучора скорочено кількість високошвидкісних поїздів між Німеччиною і Францією.  

Нічні поїзди Nightjet залізниць Австрії (ÖBB) сполученням Мюнхен—Зальцбург—Філлах—Італія тепер йдуть тільки до австрійського Філлаха. Прийнято рішення про скасування поїздів Nightjet на маршрутах з Берліна і Гамбурга до Відня і Цюріха. ÖBB скасували і всі пасажирські поїзди сполученням з містами Швейцарії.

На залізницях Німеччини внутрішні пасажирські перевезення в далекому та місцевому сполученнях поки зберігаються в повному обсязі до прийняття особливих рішень на рівні федеральних земель. Однак скасовано транскордонні перевезення у місцевому сполученні з Польщею.

Французькі залізниці (SNCF) поки здійснюють до 80 % від колишніх обсягів пасажирських перевезень.

В Іспанії приміські поїзди у великих містах курсують за звичайним розкладом. Однак скасовано половину рейсів на високошвидкісних лініях і в далекому сполученні. Крім того, у кожному вагоні обмежена до 30 % кількість місць, доступних для продажу, для гарантії безпечної відстані між пасажирами та скасовано обслуговування харчуванням на борту.  


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?