Керівники Укрзалізниці та Торгово-промислової палати обговорили питання розвитку інфраструктури Донбасу

01 листопада 2019, 11:11

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов та президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков обговорили інфраструктурні проєкти, які можуть стати стимулом для розвитку бізнесу у Донецькому регіоні.

Як повідомив керівник Укрзалізниці, вже сьогодні спостерігається великий вантажопотік в цьому напрямку, тож інвестування коштів з боку Укрзалізниці та держави в розвиток інфраструктури, зокрема й залізничної, має забезпечити економічний ефект для регіону.

Зокрема, за словами керівника компанії, наразі Укрзалізниця разом зі світовими фінансовими інституціями розглядає доцільність будівництва залізничної лінії, яка має з’єднати напрямки Кіндрашівська-Нова—Лантратівка і Попасна—Сватове—Куп’янськ. «Для цього залізничного сполучення необхідно 1,5 млрд грн. Якщо залучити не тільки державні, а й приватні кошти, то цей проєкт має дати великий економічний ефект для регіону», — підкреслив Євген Кравцов.

«Відсутність сполучення роз’єднує не лише людей, а й заважає бізнесу. Для регіону вкрай важливе залізничне сполучення із Києвом та іншими містами України. Це пришвидшить пересування, а отже, стимулюватиме розвиток торгівлі, розвиток малого та середнього бізнесу, вихід його за межі регіону», — зауважив Геннадій Чижиков.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?