Керівництво Південної магістралі зустрілося з ветеранами-залізничниками

24 червня 2019, 19:50

Сьогодні, 24 червня, в управлінні регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» в Харкові відбулася зустріч керівництва філії та дорпрофсожу з ветеранами-залізничниками. Захід присвячено прийдешньому 150-річчю Південної магістралі.

На зустріч були запрошені ветерани Південної магістралі, яких за сумлінну багаторічну працю нагороджено нагрудним знаком «Почесний залізничник», керівники служб і підрозділів філії, а також представники профспілкових організацій.

Під час зібрання залізничники пригадали найяскравіші сторінки історії магістралі, обговорили те, чим зараз живе залізниця, окреслили плани на майбутнє.

«Прийміть щиру подяку за вашу працю та відданість професії. Для нас ви завжди були і залишатиметеся прикладом для наслідування», — сказав, вітаючи старших колег з ювілеєм Південної залізниці, директор регіональної філії Микола Уманець.

Довідка

150 років тому, 6 липня 1869-го, було відкрито регулярний рух потягів на дільниці Курськ—Харків. Саме ця дата є днем заснування Південної залізниці. Нині регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» посідає провідне місце в системі магістралей України.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?