Харківський професійний ліцей залізничного транспорту здобув нагороду на виставці «Сучасні заходи освіти—2019»

21 серпня 2019, 09:18

Харківський професійний ліцей залізничного транспорту здобув нагороду на виставці «Сучасні заходи освіти-2019» за проєкт «STEM-освіта».

STEM-освіта надає можливість учневі відпрацювати пропущений матеріал та отримати доступ до заліку онлайн з будь-якого ґаджета. Задля цього учень має зайти на сайт ліцею, обрати свою спеціальність та урок, який він пропустив. Модуль містить навчальні відео, 3D-модель (наприклад двигуна автомобіля або вузлів тепловоза), текстові матеріали та тест, що необхідно пройти, аби закрити прогул. Результати тестування відразу надсилаються викладачеві та вносяться до відомості, яку так само можна переглянути на сайті. Першою запрацювала група STEM-освіти для автослюсарів, на черзі — група для слюсарів з ремонту тепловозів. Надалі можливість вивчити матеріал онлайн з’явиться в учнів усіх спеціальностей.

Довідка

Акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics).


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?