Київська дитяча залізниця відкрила зимовий сезон

21 грудня 2019, 09:19

Київська дитяча залізниця вперше відкрила зимовий сезон. Для комфорту юних залізничників і відвідувачів утеплено вагони мінеральною ватою й модернізовано систему опалення. У кожному вагоні є камери відеоспостереження та монітори для трансляції відеосюжетів на профорієнтаційну тематику, мультфільмів. Дитяча залізниця працюватиме 21, 22 грудня, а з 25 грудня до 12 січня — щоденно з 10:30 до 17:00. Ласкаво просимо всіх охочих у зимові подорожі!

Щоб взимку запрацювала Київська дитяча залізниця, до роботи долучилися всі залізничники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Зокрема, працівники локомотивного депо Шепетівка встановили у вагонах модернізовану систему опалення. Вона зручна та легка в експлуатації. Тепло розподіляється під сидіннями у вагоні, рівень температури повітря передбачається до +20 °С. Усі вагони утеплено мінеральною ватою, що дасть змогу зберігати тепло взимку. Також утеплено та ущільнено всі вузли кабіни машиніста, в якій, до речі, встановлено сучасні обігрівачі.

До роботи Київської дитячої залізниці в зимовий період залучатимуться бригади зі снігоборотьби галузевої служби колії Південно-Західної залізниці, підготовлені всі необхідні матеріали та інструмент  для безпеки інфраструктури. 

Зв’язківці Дарницької дистанції сигналізації та зв’язку підготували до роботи взимку обладнання та прилади. У кожному вагоні є монітори, на яких транслюватимуться відеосюжети на профорієнтаційну тематику, мультиплікаційні фільми, а також камери відеоспостереження. 
На базі локомотивного депо Шепетівка до зимового сезону підготовлено три нові пасажирських вагони, тож кількість одиниць рухомого складу зросла з шести до дев’яти вагонів.

У зв’язку зі збільшенням кількості учнів збільшено і кількість викладачів та майстрів з когорти професіоналів залізничної справи. Завдяки реконструкції Київська дитяча залізниця перетворилась на сучасний профорієнтаційний учбовий заклад, а кількість її учнів збільшилась із 400 до 900.

Адреса: Київ, Сирецький парк, станція Київ-Пасажирський дитячий.

Вартість квитків:
100 грн — для дорослих,
50 грн — для дітей,
безкоштовно — для дітей до трьох років,
20 грн — вхід до Музею історії Південно-Західної залізниці.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?