Київський студент став найкращим молодим слюсарем з ремонту рухомого складу

05 квітня 2019, 08:26

Студент Київського вищого профтехучилища залізничного транспорту ім. В. С. Кудряшова Павло Юхно переміг у галузевому конкурсі з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу».

Впродовж 3—4 квітня дев'ятеро хлопців, учнів профтехучилищ залізничного профілю з усієї України, вправлялись у слюсарній майстерності. Конкурс складався з трьох частин: теоретичних тестів та двох практичних завдань у майстерні й на виробництві. Молоді слюсарі ремонтували полоз струмоприймача електровоза та виточували для нього кріплення. Долучилися вихованці навчальних закладів Дніпра, Запоріжжя, Здолбунова Рівненської області, Козятина Вінницької області, Лимана Донецької області, Харкова, Кривого Рогу та Люботина Харківської області. Троє переможців та володар призу глядацьких симпатій отримали відзнаки та подарунки.

Це вже другий галузевий конкурс, який проводять у закладах професійно-технічної освіти залізничного профілю за підтримки АТ «Укрзалізниця» та Міністерства освіти і науки України. Останній галузевий конкурс у цьому навчальному році пройде за два тижні у Запоріжжі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?