Парламент Грузії переважною більшістю голосів підтримав уряд на чолі з прем'єр-міністром Мамукою Бахтадзе.  За уряд Бахтадзе проголосували 99 депутатів, шестеро висловилися проти, повідомляє day.kyiv.ua.

36-річний Бахтадзе з 2010-го до 2012 р. працював генеральним директором Грузинської міжнародної енергетичної корпорації. З квітня 2013 р. чотири роки очолював державну компанію АТ «Грузинська залізниця». У листопаді минулого року Бахтадзе став міністром фінансів в уряді колишнього прем'єра Георгія Квірікашвілі й зарекомендував себе як міністр, який хоче навчити грузин жити за коштами та не влазити в борги.

Новопризначений прем'єр називає свій уряд тимчасовим. Бахтадзе представить нових членів кабінету через три тижні, після цього парламент ще раз має висловити йому довіру. Кількість міністерств у новому уряді зменшиться з 14 до 11.

Колишній міністр фінансів Мамука Бахтадзе представив свою програму з гаслом  «Свобода, швидкий розвиток, добробут». Вона передбачає інтеграцію Грузії в Євросоюз і НАТО, реформу податкового кодексу, перехід до накопичувальної системи пенсій тощо.

Нагадаємо, 14 червня прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі подав у відставку.

Правляча партія Грузії висунула кандидатуру міністра фінансів Мамуки Бахтадзе на посаду прем'єр-міністра, та її підтримав президент країни.