Команда Шевченківської дирекції (Одеська залізниця) перемогла у волейбольному турнірі, присвяченому пам’яті Галини Логвіненко-Басової

14 лютого 2019, 10:24

Нещодавно  на ігровому майданчику спортзалу ФСК «Локомотив» регіональної філії «Одеська залізниця» у місті Сміла зібралися команди місцевих залізничників: станції ім. Т. Шевченка, локомотивного та вагонного депо, Шевченківської дирекції залізничних перевезень та комендатури військових сполучень залізничної дільниці.

Представники дирекції від початку не входили до числа  фаворитів, проте «вирвали» перемогу. На другому місці — вагонники, третє місце — у локомотивників.

По закінченню змагань команда дирекції отримала перехідний кубок, призери — почесні дипломи. Кращим гравцем турніру визнано Василя Олейніченка з локомотивного депо.

Наша довідка

Галина Логвіненко — відома  спортсменка, яка на початку 60-х років двічі входила до двадцятки найкращих волейболісток країни. У складі команди одеського «Буревісника» у 1962 р. виборола звання володаря Кубка європейських чемпіонів, 15 років поспіль входила до складу збірної України. Закінчивши спортивну кар’єру та маючи медичну освіту, вона переїхала до Сміли, де довгий час працювала у вузловій залізничній лікарні і за сумісництвом — у фізкультурно-спортивному клубі «Локомотив».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?