16—17 травня в Одесі, в оновленому залі спортивного комплексу ОФСК «Локомотив», зібралися важкоатлети з усіх регіонів Одеської магістралі, щоб визначити найсильніших у спартакіаді з армспорту та гирьового спорту.

У ваговій категорії з армспорту до 80 кг кращим став представник Знам’янського регіону Дмитро Черепович, друге місце — в Артема Сергеєва (Херсонський регіон), третє — у Віталія Винницького (Подільський регіон). У ваговій категорії до 90 кг перше та друге місце розділили Дмитро Мельниченко (Знам’янський регіон) та Павло Ковальчук (Одеський регіон). У категорії понад 90 кг перше місце посів Євген Лисаков (Херсонський регіон), Іван Дімітрієв (Знам’янський регіон) виборов друге місце, Олександр Дмитрієв (Подільський регіон) — третє.

Одночасно в цій же залі проходили змагання з гирьового спорту, де знову відзначився Артем Сергеєв (Херсонський регіон), який у ваговій категорії до 80 кг посів третє місце, друге місце — у Романа Новака з Одеського регіону, а Сергій Ткаченко (Знам’янський регіон) не залишив суперникам шансів на золото.

За підсумками змагань тріумфатором спартакіади в армспорті та гирьовому спорті визнано безперечного лідера — команду Знам’янського регіону, в армспорті друге місце — за Херсонським регіоном, третє — за Подільським. У гирьовому спорті навпаки: друге місце — у команди Подільського регіону, а третє — Херсонського.