Компанія Talgo обрана в якості постачальника електропоїздів приміських і регіональних сполучень для латвійського державного пасажирського оператора Pasazieru Vilciens. Протягом найближчих 10 днів повинен бути підписаний контракт вартістю 225,3 млн євро, що передбачає поставку протягом 2020—2023 рр. 32 поїздів колії 1520 мм, повідомляє RWS.

Передбачається використовувати їх на лініях, що з’єднують Ригу з Айзкраукле, Тукумсом, Скулте і Єлгавою. Кожен поїзд вміщає 450 пасажирів. Введення в експлуатацію нового рухомого складу дозволить забезпечити на цих маршрутах інтервал руху в години пік 15—20 хв.

На отримання замовлення претендували також компанії CAF, Škoda Transportation і Stadler, тендер був оголошений у вересні 2015 р. Пропозиція Talgo виявилася найбільш привабливою в ціновому відношенні. Виробник бере на себе зобов’язання з навчання персоналу, постачання обладнання для технічного обслуговування поїздів, а також постачання оператора запасними частинами протягом п'яти років. В якості опції може бути передбачена поставка додаткових поїздів.

Уряд Латвії виділив компанії Pasazieru Vilciens 259 млн євро на придбання і обслуговування нового рухомого складу, обладнання та запасних частин, а також на будівництво депо. Надані кошти повинні бути освоєні в 2019—2024 рр.