Конкуренція у тендерах Укрзалізниці на закупівлю пального збільшилась у рази, — Євген Кравцов

08 листопада 2019, 18:13

Конкуренція у публічних торгах на закупівлю дизельного пального АТ «Укрзалізниця» збільшилась у рази завдяки якісним змінам у процесі закупівель, повідомив голова правління компанії Євген Кравцов.

«У цьому році ми збільшили конкуренцію з трьох—чотирьох до семи—дев’яти учасників на тендер, знизили їх маржу й продовжуємо працювати над подальшою оптимізацією процесу закупівель», — сказав він в ексклюзивному інтерв’ю виданню «Фокус».

Євген Кравцов також додав, що Укрзалізниця диверсифікує закупівлі пального, використовуючи усі можливості для співпраці з широким колом постачальників.

«У нас немає одного постачальника, ми співпрацюємо з усіма великими трейдерами, які працюють з морським ресурсом, з ресурсом, що надходить трубопроводом із Білорусі, та з єдиним українським виробником дизельного пального», — резюмував він.

Нагадаємо, Укрзалізниця планує закупити дизельне пальне за рамковою угодою для забезпечення потреби 2020 р., яка, за попередніми розрахунками, становить 350 тис. т. За цією угодою планується придбати більше половини зазначеного обсягу.

Крім того, у вересні 2019 р. Укрзалізниця публічно презентувала Стратегію закупівель компанії на 2019—2021 рр., яка передбачає, зокрема, антикорупційні заходи, роботу над поліпшенням репутації компанії та ефективністю закупівель.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?