Криворізький відновний поїзд торік заробив 800 тис. грн

18 червня 2020, 14:27

Криворізький відновний поїзд — спеціалізоване формування Криворізької дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Придніпровська залізниця». Минулого року він заробив 800 тис. грн. Як уточнили кореспонденти «Медіацентру «Магістраль», ще 300 тис. грн надійшли від залізничних структурних підрозділів за виконані господарські роботи.  

Основне призначення цього підрозділу — ліквідовувати  наслідки  сходжень з рейок рухомого складу, а також надавати допомогу в межах своїх тактико-технічних можливостей під час інших надзвичайних ситуацій. Крім цього, він виконує й господарчі та підрядні роботи. Зокрема, допомагає стороннім промисловим підприємствам і фірмам ліквідовувати наслідки сходження з рейок або зіткнення рухомого складу, переміщувати великі за габаритом і вагою вантажі, верстати, обладнання. Може виконувати й земляні роботи, приміром викопувати траншеї для укладання кабелів.

До речі, навіть в умовах карантину відновний поїзд знаходив можливості для додаткового заробітку. Наразі виготовляються такелажні стропи, ланцюгові вантажозахватні пристрої. Як тільки надійдуть необхідні деревина і метал, продовжиться виготовлення щитів, відер, ящиків для зберігання піску, багрів та іншого протипожежного інвентарю, на який надійшли заявки від дистанцій і депо Придніпровської залізниці.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?