Локомотиви General Electric мають високі показники продуктивності та економії за підсумками першого року експлуатації

03 березня 2020, 10:01

Локомотиви виробництва General Electric повністю виправдали себе за підсумками першого року експлуатації в Укрзалізниці. Про це йдеться в колонці директора із стратегічного розвитку та інвестиційної політики АТ «Укрзалізниця» Антона Саболевського на порталі «БізнесЦензор».

«Нові локомотиви GE удвічі продуктивніші від старих тепловозів, на 20 % більш економічні за витратами пального і на 70 % — за показником витрати мастила. Відтак рішення про закупівлю наступної партії тепловозів GE приймалося на основі реальних показників їхньої роботи на Українській залізниці», — сказав він.

Нагадаємо, 23 лютого 2018 р. було підписано договір постачання тепловозів між АТ «Укрексімбанк» та GE і договір фінансового лізингу між ПАТ «Укрзалізниця» й АТ «Укрексімбанк» щодо 30 тепловозів виробництва GE, які почали працювати на Українській залізниці вже у 2019 р.

Крім того, Укрзалізниця, Міністерство інфраструктури України та компанія Wabtec (GE Transportation) 30 грудня 2019 р. підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає посилення спільної роботи для підписання договорів щодо поставки ще 40 нових локомотивів серії TE33AC, вироблених General Electric, та надання послуг з технічного обслуговування для 70 таких локомотивів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?