Локомотивне депо Нижньодніпровськ-Вузол працює у штатному режимі

23 березня 2020, 11:30

Як поінформував кореспондента «Медіацентру »Магістраль» начальник локомотивного депо Нижньодніпровськ-Вузол регіональної філії «Придніпровська залізниця» Олександр Хитрий, через тимчасове призупинення руху поїздів пасажирського далекого та приміського сполучення локомотивні бригади формуються, передусім, з числа тих машиністів і помічників, які мешкають у Дніпрі. Таких з майже 500 осіб — 280.

Машиністів трохи більше. За потреби комусь доведеться вирушати у поїздку помічником машиніста. Доставка локомотивних бригад здійснюється трьома службовими легковими автівками. За декілька днів до них долучиться мікроавтобус, ремонт якого завершується на СТО.

Дещо складніша ситуація в деповських ремонтних цехах. Керівництво депо сконцентрувало увагу на пункті технічного обслуговування (ПТО) електровозів, де з 43 слюсарів 29 приїжджають на роботу з Чаплиного, Синельникового, Новомосковська. За потреби чергові зміни ПТО електровозів посилюються необхідною кількістю персоналу ремонтних цехів. Поточні ремонти локомотивів здійснюються в намічених обсягах.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?