Львівська магістраль організувала для школярів Ковеля «Подорож до міста залізничників»

17 квітня 2019, 10:06

Незвична подія відбулася на вокзалі та станції у Ковелі. Тут залізничники регіональної філії «Львівська залізниця» спільно з працівниками Ковельського міськрайонного центру зайнятості та за сприяння управління освіти виконкому Ковельської міської ради влаштували профорієнтаційний квест для школярів під назвою «Подорож до міста залізничників». Захід відбувся у рамках співпраці Львівської залізниці з регіональними службами зайнятості щодо організації та проведення профорієнтаційної роботи. Про це розповіла Львівська залізниця у Facebook.

Участь у спортивно-інтелектуальній грі взяли учні 7—8-х класів із п'яти місцевих шкіл. Організатори ознайомили дітей зі завданнями квесту, а також нагадали правила безпеки на залізничному транспорті, що стали невід’ємною умовою успішного виконання завдань.

Під час гри діти побували на кількох «станціях» квесту. Зокрема, на станції «Історична» учасники малювали емблему магістралі, на станції «Професії на залізниці» школярі розгадували однойменний кросворд, на станції «Мій квиток» юні пасажири брали та повертали залізничні квитки, а на станції «Довідка» учні дізнавалися, як дістатися поїздом у визначений день із Ковеля до Ворохти та зворотно.

Після завершення змагань відбулася екскурсія станцією Ковель. Окрім нових знань, чудових вражень та гарного настрою, всі учасники гри отримали нагороди від організаторів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?