Львівська магістраль планує створити у Чопі житловий санітарно-побутовий корпус для залізничників

04 лютого 2019, 13:30

З метою перевірки стану інфраструктури та роботи структурних підрозділів магістралі у зимовий період керівництво залізниці та причетних служб здійснило інспекційну поїздку за маршрутом Львів – Стрий – Бескид – Мукачево – Чоп – Ужгород – Сянки – Львів. У рамках об’їзду залізничники провели комісійне обстеження двоповерхової будівлі у Чопі на пл. Європейській, 2, яка тривалий час не використовується у виробничому процесі. За його підсумками прийнято передпроектне рішення щодо перепланування і ремонту приміщень, перепрофілювання будівлі у житловий санітарно-побутовий корпус.

За словами виконавчого директора регіональної філії «Львівська залізниця» Володимира Крота, реалізація цього проекту дозволить суттєво покращити санітарно-побутові умови й, відповідно, стане додатковим стимулом для продуктивної роботи працівників колійного і вагонного господарств, а також господарства сигналізації та зв’язку, зокрема для спеціалістів, що прибувають на роботу вахтовим методом із віддалених регіонів Львівської магістралі, а також залізничників інших регіональних філій АТ «Укрзалізниця», що перебувають у службовому відрядженні. З цією метою керівник залізниці дав доручення оперативно вирішити низку організаційних питань і провести підготовчі заходи, щоб уже в лютому розпочати виконання основних робіт.

Нагадаємо, що схожий соціальний проект Львівська залізниця успішно реалізувала наприкінці минулого року на вул. Талінській, 1 у Львові. Тут на території локомотивного депо Львів-Захід залізничники капітально відремонтували триповерхову адміністративну будівлю, що тривалий час пустувала, та перепрофілювали її в кімнати відпочинку для локомотивних бригад. Нині тут є 30 житлових кімнат, що розраховані для комфортного відпочинку 50 залізничників. На кожному поверсі облаштовано кімнати для приготування та приймання їжі, душові та вбиральні, на першому поверсі працює пральня.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?