10 та 11 березня на території Західної України зафіксовані сильні пориви південно-західного вітру, місцями — до рівня штормового. Вітер завдав чимало лиха, ламаючи дерева та зриваючи дахи з будинків. Остаточний обсяг збитків Львівської залізниці підраховується.

Так, підрозділам служби електропостачання довелося терміново прибирати кількадесят дерев, що під поривами вітру впали на лінії електропередач у майже двох десятках місць. Зокрема, на території, яку обслуговує Тернопільська дистанція електропостачання, буревій спричинив масові падіння дерев у лісосмугах вздовж колії. У тому числі й на проводи ліній електропередач 10 кВ, що призводило до їхніх обривів та вимкнення, пошкодження траверз та ізоляторів.

Зокрема, дерева падали на дільницях Золочів—Зборів, Озерна—Глибочок та Красне—Золочів. Окрім цього чимало зламаного гілля повисло на дротах. А на Чортківщині вітер зірвав покрівлі зі споруд дистанції електропостачання.

Наслідки буревію усували дев’ять бригад у неділю 10-го і понеділок 11-го березня. Ремонтні роботи на дільницях тривали до 3,5 год. Бригади працювали до повного усунення пошкоджень і подачі струму на лінії електропередач. Станом на сьогодні, 13 березня, на всі лінії електропередач дистанції подана напруга, завершуються ще деякі ремонтні роботи.