Львівська залізниця спільно зі Львівською обласною державною адміністрацією проведе благодійну акцію на свято Миколая

19 грудня 2018, 15:44

Львівська обласна державна адміністрація підтримала ініціативу керівництва регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» провести 20 грудня цього року благодійну акцію з нагоди свята Миколая для дітей із малозабезпечених сімей, дітей загиблих воїнів АТО та дітей рятувальників і правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків. Із цією метою у Палаці залізничників Львівської магістралі (РОКС) для малих глядачів організовують додатковий сеанс святкової вистави під назвою «Пригоди в країні Казок на Миколая», що розпочнеться о 16.00.

Зауважимо, що Палац залізничників у Львові вже 20 років поспіль святкової зимової пори стає головним майданчиком зустрічей дітей працівників Львівської магістралі з Чудотворцем. І щоразу творча майстерня мистецького центру магістралі зачаровує учасників свята яскравим театралізованим дійством, у якому добре відомі казкові сюжети дотепно переплітаються з актуальною тематикою сьогодення.

За словами координатора проекту, заслуженого працівника культури України Наталії Некрилової, загалом цьогоріч у РОКСі відбудеться 26 вистав. Цього року професійне шоу глядачам презентують заслужені артисти України Ольга Гапа та Олександр Гарбарчук, артисти театру танцю «Життя» під керівництвом народної артистки України Ірини Мазур, а також самодіяльні колективи та персонал Палацу залізничників Львівської магістралі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?