Допомога армії України стала невід’ємною частиною не лише щоденного робочого процесу на підприємствах АТ «Укрзалізниця», а й особистої ініціативи залізничників у позаробочий час. Зусилля працівників Львівської залізниці в цій важливій та корисній справі днями відзначило командування операції Об’єднаних сил.

Із цієї нагоди на оперативну нараду керівного складу Львівської магістралі завітали заступник командира 80-ї Окремої аеромобільної десантно-штурмової бригади з розвідки Василь Матіїв та голова ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО» Іван Маланич. Подяку від командувача Об’єднаними силами, генерал-лейтенанта Сергія Наєва за мужність, активну громадську позицію, вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави, допомогу в забезпеченні військових частин та підрозділів Збройних сил України, які виконують завдання у зоні проведення операції Об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях, Василь Матіїв вручив керівнику відділу з якості продукції Андрію Пауку, начальнику експлуатаційного вагонного депо Клепарів Йосипу Шафруну та начальнику станції Клепарів Володимиру Загалюку.

За словами Івана Маланича, адресна відзнака кількох працівників Львівської магістралі — символічна подяка всьому трудовому колективу залізниці за постійну злагоджену й надійну роботу на забезпечення потреб української армії, а також за зусилля залізничників, які і в позаробочий час приділяють багато часу та сил для покращення матеріально-технічного забезпечення наших хлопців, які стримують агресора на східних кордонах держави.

Виконавчий директор регіональної філії «Львівська залізниця» Володимир Крот подякував гостям за високу оцінку роботи магістралі, зусиль структурних підрозділів і працівників залізниці та запросив військових до діалогу та співпраці в будь-якій потребі.